Oct 24, 2019 IN Work With Us

Nakopni kariéru v IT s Butterfly Effectom!

Deadline prihlášky do unikátneho vzdelávacieho programu Butterfly Effect sa nezadržateľne blíži!

Zaujímaš sa o kariéru v IT sektore, ale nevieš, ako začať? Alebo chceš popracovať na svojich skilloch vo vývojárskej oblasti a rozbehnúť ich naplno? Butterfly Effect je v tom prípade pre Teba to správne miesto, kde začať.


Program vznikol v hlavách lídrov top firiem z digital biznisu a vzdelávania - Michala Štencla (Sygic), Branislava Kleskeňa, (Leaf), Lucie a Šimona Šickovcov (Pixel Federation) a Petra Čerešníka (HubHub).


Účasníci si vyskúšajú celý proces vytvárania appky či hry pre reálnych zadávateľov od idey až po vydanie na app store. Počas 5 mesiacov budú pracovať na appke či hre v cross-disciplinárnom tíme pod vedením špičkových mentorov, rozšíria si kontakty o tých najlepších ľudí z oboru a získajú hromadu skúseností do praxe.


Vyše 75% z účastníkov si už počas programu alebo krátko po ňom našli uplatnenie v najlepších herných štúdiách, globálnych spoločnostiach a úspešných startupoch. Skúsenosť absolventky programu, dizajnérky Zuzany Urbanovej, ktorá sa vďaka Butterfly Effectu dostala od accountingu k UI dizajnu, hovorí za všetko:


“Dlho som chcela urobiť túto zmenu kariéry ale odkladala som to, lebo som o sebe pochybovala. A potom stačí posledná kvapka, ktorá to celé spustí. Povedala som si, že ten risk mi za to stojí. Nikdy som to nebrala ako sabbatical, pre mňa to bolo o tom, že idem za tým, čo chcem v živote robiť. Nič podobné som predtým na Slovensku nevidela a veľmi ma to nadchlo. Bolo to presne to, čo som v tom čase hľadala. V správnom čase na správnom mieste.“

arena


Prečítajte si ďalšie inšpiratívne success stories absolventov programu tu. Program je možné absolvovať popri štúdiu, práci, alebo ho poňať ako aktívny sabbatical, možností je veľa.

Nepremeškajte možnosť nakopnúť svoju kariéru tým správnym smerom a prihláste sa do 3. Novembra!

Katarína Zacharová

PR Manager

With Pixel since 2014, grew from Community management, through Social Media to Public Relations. Hates pizza but eats it anyway.